Sklo do domácnost nebo menší gastro zařízení

Nabízíme pro velkoodběratele skvělé ceny skla pro domácnost či menší gastro zařízení. Seznam výrobků v příloze. Jedná se o výprodej zboží z Itálie, vysoké kvality. Značná sleva při odběru celkového množství zboží. Minimální odběr – paletové množství.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Žimutice

Fotogalerie


Přílohy

Zajímavé produkty jiných firem

Rauty

Uspořádání rodinných akcí, banketů, recepcí, svatebních hostin

K našim službám restaurace patří možnost pořádání rodinných i společenských oslav, večírků a rautů v jejích prostorách. Na přání Vám připravíme netradiční pokrmy jako: selata, krůty, kachny,… Dále nabízí se možnost grilování na naší zahrádce (a to i pro větší skupiny) V naší restauraci můžete vych...

Studentské slevy na ubytování

Studentské slevy na pobyt v horském penzionu Na Křižovatce

Pension Křižovatka se nachází 5 km od skiareálu Pec pod Sněžkou a 8km od skiareálu Černá hora. Do obou center Vás zdarma zaveze skibus, který staví přímo u domu. Nabízíme ubytování v třílůžkových pokojích s umyvadlem a společným sociálním zařízením, popř. 2 – 4 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou. D...

Ubytování

Restaurace a penzion Na Křižovatce

Provozujeme restauraci. Nabízíme česká teplá i studená jídla, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi připojení, nekuřácký prostor, salonek, letní zahrádka a dětský koutek. Pořádáme večírky, firemní oslavy a svatební hostiny.

Ubytování

Ubytování

Loděnice Lipno Vám nabízí luxusní ubytování na břehu lipenského jezera. K dispozici jsou Vám apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, myčka nádobí a další spotřebiče), koupelnou, odděleným WC a ložnicí.

 • Lokalita: Lipno nad Vltavou
Plechové krabičky s čokoládou

Plechové krabičky s čokoládou

Dodáváme plechové krabičky s čokoládou.

Rozvoz obědů do firem

Rozvoz obědů do firem

Nabízíme rozvoz obědů do firem

 • Cena: dle výrobku
 • Lokalita: Staré Hodějovice
Dvojlůžkový pokoj

Ubytování - Hotel U Zlatého býka

sme typickým rodinným hotelem, butikového typu. Před velikostí jsme dali přednost kvalitě, důrazu na detail a na spokojenost našich klientů. Hotel U Zlatého býka je ideální místo pro každého, kdo hledá ubytování v Písku, cestuje za obchodem, turistikou, odpočinkem i zábavou. Hotel leží v klidné čás...

 • Cena: od 1.650 Kč za den a noc
 • Lokalita: Písek
Ubytování

Ubytování

Disponujeme maximální ubytovací kapacitou 44 lůžek ve dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkových pokojích s přistýlkami. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí se satelitním příjmem.Parkováním auta v zabezpečeném objektu penzionu.

 • Lokalita: Borovany
Ubytování

Ubytování

Ubytování se nachází pouhých 100 m od náměstí, díky tomu jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky. Nejvýznamnějším klenotem je samozřejmě Státní hrad a zámek Český Krumlov s majestátní věží pocházející z poloviny 13. století. Dále potom kostely sv. Víta a sv. Jošta.

 • Lokalita: Český Krumlov
Svatby

Svatby

Dopřejte si „nejkrásnější den v životě“ ve skutečné zámecké atmosféře.

 • Lokalita: Zdíkov
Jídelna

Restaurace

Naše restaurace Vám nabízí možnost posezení s přáteli či rodinou v příjemném prostředí menšího prostoru. Kapacita naší restaurace je 50 míst. Po celou otevírací dobu Vám naše kuchařka vaří speciality, minutky i hotová jídla. A po dobrém obědě jistě nepohrdnete ani palačinkou či skvělým ovocným pohá...

Pokoj

Ubytování v Krkonoších

Náš penzion se nachází v Krkonoších, konkrétně pět kilometrů před Pecí pod Sněžkou, přímo na odbočce na Pomezní Boudy. Nenašli jste zde informace, které jste hledali? Nevadí, napište nám na mail: bubrle@volny.cz Těšíme se na vaši návštěvu

Jachting a vodní sporty

Jachting a vodní sporty

Jachetní oddíl s nejlepším zázemím v ČR - dobrá parta - moderní plachetnice.

 • Lokalita: Lipno nad Vltavou
Restaurace

Restaurace

Nabízíme terasu na které Vás bude sluníčko zahřívat po celý den a příjemné posezení s krásným výhledem na Lipenské jezero, exceletní kávou Hausbrandt a výbornou domácí kuchyní.

 • Lokalita: Lipno nad Vltavou
Stravování s možností výdeje

Stravování s možností výdeje

Nabídka stravování do jednoporcových nádob

 • Cena: dle objemu objednávky
 • Lokalita: Staré Hodějovice
Závodní jídelna

Závodní jídelna

Nabídka služeb závodní jídelny.

 • Cena: dle objedávky
 • Lokalita: Staré Hodějovice
Restaurace

Restaurace

Příjemné posezení v restauraci v mysliveckém stylu, naše restaurace je také vhodná pro pořádání slavnostních příležitostí jako jsou např. svatby, oslavy, obchodní akce atp.

 • Lokalita: Borovany
Ubytování

Ubytování

Celková kapacita penzionu 16 lůžek na 6 pokojích. Pro větší skupiny lze připravit další pokoje s celkovou kapacitou 22 lůžek.

 • Lokalita: Stožec
Konference

Konference

Pro jednání, konferenci, oslavy jubilea nebo milá setkání s dobrými přáteli nabízí Zámecký hotel vždy vlastní styl.

 • Lokalita: Zdíkov
Masáže

Masáže

Nabídka masáží, pedikúry či kosmetiky.

 • Lokalita: Zdíkov

Kontakt

Jan Hering - HEDMARK

Adresa
Třitim 31, 375 01 Žimutice
E-mail
email
Web
http://www.hedmark.cz
Telefon
+420601586500

velká mapa

Kontaktní formulář